medewerkers

Het Nationale Toneel en de Koninklijke Schouwburg zijn gevestigd in de hofstad Den Haag. Het Nationale Toneel is het leidende theatergezelschap van Nederland dat in de Koninklijke Schouwburg en het eigen NT Gebouw in Den Haag speelt en daarnaast door het hele land reist.

Het Nationale Toneel is onder leiding van zakelijk directeur Walter Ligthart en artistiek directeur Theu Boermans. NTjong is onder artistieke leiding van Noël Fischer.

Directie
Artistiek directeur Theu Boermans
Zakelijk directeur Walter Ligthart
Artistiek leider/ plv. artistiek directeur Eric de Vroedt
070 3181461 Artistiek leider NTjong Noël Fischer | 070 3181444

Bureaumanager Marianne Hilkhuijsen | 070 3181461 | marianne.hilkhuijsen@nationaletoneel.nl

Receptionist/administratief medewerker Sonja Schermer - 070 3181 444 - receptie@nationaletoneel.nl

Ensemble
Saman Amini, Jappe Claes, Bram Coopmans, Tamar van den Dop, Sallie Harmsen, Hein van der Heijden, Hannah Hoekstra, Antoinette Jelgersma, Werner Kolf, Vincent Linthorst, Anniek Pheifer, Mark Rietman, Betty Schuurman, Pieter van der Sman, Joris Smit, Jaap Spijkers, Bram Suijker, Romana Vrede, Stefan de Walle

Regisseurs
Theu Boermans, Eric de Vroedt, Hans van den Boom (NTjong), Noël Fischer (NTjong),  Jeroen de Man, Casper Vandeputte

Artistiek bureau
Laura van Zuijlen - 070 3181463 - laura.vanzuijlen@nationaletoneel.nl

Dramaturgie
Hoofd Rezy Schumacher - 070 3181444 - rezy.schumacher@nationaletoneel.nl
Dramaturg Karim Ameur - 070 3181465 - karim.ameur@nationaletoneel.nl
Dramaturg Martine Manten (NTjong) - martine.manten@nationaletoneel.nl
Dramaturg Remco van Rijn - remco.vanrijn@nationaletoneel.nl

Projectmedewerker
Erna van den Berg - erna.vandenberg@nationaletoneel.nl 

Adviseur strategisch beleid
Maria Uitdehaag - 070 3181444 - maria.uitdehaag@nationaletoneel.nl

Marketing & Communicatie
Hoofd Pien van Gemert - 070 3181481 / 06 17070605 - pien.vangemert@nationaletoneel.nl
Medewerker Lene Grooten (NTjong, tevens zakelijke coördinatie NTjong) - 070 3181498 - lene.grooten@nationaletoneel.nl
Medewerker Elisabeth Oosterling (NTjong) - 070 3181498 - elisabeth.oosterling@nationaletoneel.nl
Medewerker Yara van der Putte - 070 3181498 - yara.vanderputte@nationaletoneel.nl
Medewerker Vera Seriese - 070 3181484 - vera.seriese@nationaletoneel.nl
Medewerker Priscilla Vaas - 070 3181483 - priscilla.vaas@nationaletoneel.nl

Educatie
Medewerker Muriël Besemer (NTjong) - 070 3181495 - muriel.besemer@nationaletoneel.nl
Medewerker Lejo De Hingh 070 3181485 | lejo.dehingh@nationaletoneel.nl
Medewerker Leo Sterrenburg (NTjong) 070 3181499 - leo.sterrenburg@nationaletoneel.nl

Development & Fundraising
Hoofd Lydia Harmsen - 070 3565397 -lydia.harmsen@ksnt.nl
Medewerker development Rosa Brinks - rosa.brinks@ksnt.nl

Productie
Productieleider Meeke Beumer (NTjong)
Productieleider Monique Koppers - 070 3181491 - monique.koppers@nationaletoneel.nl
Productieleider Hans Nass - 070 3181456 - hans.nass@nationaletoneel.nl
productie babel/ tournee-organisatie Mirjam Overdevest - 070 3181492 - mirjam.overdevest@nationaletoneel.nl

Techniek 
Hoofd Lex Boere - 070 3181450 - lex.boere@nationaletoneel.nl 
Eerste inspiciënten Gerco Kolthof, Joop Spies, Paul in het Veld, Jan Harm Wagner 
Inspiciënten Marco Alibux, Wil Caspers, Lennert Esser, Glenn Neyndorff, Barry van Oosten, Ivo Pas, Lukas Tulkens, Robbert Weinen

Kostuumatelier 
Hoofd Iris Elströdt - 070 4276706 - iris.elstrodt@nationaletoneel.nl 
Senior medewerker Daan Wieman - 070 3608848  
Medewerkers Amanda van Marion, Peter van der Meer 
Kleedster Kiswati van Keulen

Decoratelier 
hoofd Ruud Brouwer | 070 3479946 | ruud.brouwer@nationaletoneel.nl  
medewerkers Ronald van Rijn, Arjen Schoneveld, Hans Spinnler 
runner Angelique Miedema

Financiën 
Controller Ronald Boogaard - 070 3181475 - ronald.boogaard@nationaletoneel.nl 
administratief medewerker Aruna Ramdjanamsingh -  070 3181478  -aruna.ramdjanamsingh@nationaletoneel.nl
salarisadministratie en ict Daniel Oppenhuizen - 070 3181476 -daan.oppenhuizen@nationaletoneel.nl

Personeelsfunctionaris
Anna-Belle de Haan - 070 3181477 - annabelle.dehaan@nationaletoneel.nl

Huisvesting & facilitaire zaken coördinator Jeroen Feelders 070 3181451 - jeroen.feelders@nationaletoneel.nl
huisinspiciënt/facilitair medewerker Carel Bekkering
facilitair medewerker Vincent Kok, Gerrit Maronier, Hans Mooij
lunchmedewerkers Anneke Gerritse, Kika van Hattum

Raad van toezicht
Drs. M.M. van Zuijlen
Drs. L.E.J. Engering-Aarts
Ir. Drs. J. van der Veer
Mr. S. Harchaoui
Mr. R.W.J. Groenink
Mr. D. Regts